Renovace a ozdravné nátěry euro oken 

Renovace a ozdravné nátěry euro oken

V rámci ozdravných nátěrů EURO oken provedeme odborné posouzení míry poškození zpravidla na exteriérové straně oken a dveří, při kterém dle specifikace a následného zaměření s pořízením fotodokumentace navrhneme optimální řešení pro provedení ozdravného nátěru.

Ozdravný nátěr provádíme na základě dlouholetých zkušeností námi prověřenými laky a syntetickými lazurami, které zajistí prodloužení životnosti Vašich oken a dveří.

U oken a dveří kde už nelze aplikovat ozdravný nátěr, provedeme dodatečné opláštění exteriérové strany oken a dveří hliníkovým systémem Reno Line, který spolehlivě ochrání vnější stranu oken a dveří a dodá jim nový vzhled.

Tento systém osazujeme v místě realizace bez nutnosti odvozu Vašich oken a dveří mimo Váš dům. Vzhledem k bohaté škále barev a renolitů jsme schopni dát nový vzhled Vašim oknům dle Vašich představ.

Cenová kalkulace pro ozdravné nátěry nebo dodatečné opláštění z hliníku pro EURO okna a dveře bude stanovena na základě osobní prohlídky odborným technikem společnosti, který Vám doporučí optimální řešení a specifikuje stupeň míry poškození dle skutečného stavu. Na základě této specifikace Vám bude zaslána cenová kalkulace s určením rozsahu prací.