Servis oken a dveří pro bytové            jednotky    

Servis oken a dveří pro bytové jednotky

Pro správnou funkci zabudovaných výrobků minimálně jednou ročně doporučujeme provést kompletní diagnostiku včetně seřízení vašich oken a balkónových dveří. 

Pro zvýšení vašeho bytového komfortu provádíme v rámci diagnostiky stavu oken a balkónových dveří seřízení kování a nastavení pantů včetně přítlaků, které společně s promazáním hybného mechanizmu zpříjemní pohodu vašeho bydlení a funkčnost oken a balkónových dveří. 
Součástí diagnostiky je odborné poradenství technika, který vám doporučí možné předcházení budoucích závad a navrhne optimální řešení pro již vzniklé, na které vám bude vypracována cenová kalkulace.  

Okna i balkónové dveře jsou výrobkem skládající se ze tří hlavních částí.
Jsou to rámy oken a křídla, skla a kování.
Pro správnou funkčnost výrobku je nejdůležitější částí kování, u kterého již výrobce i dodavatelé doporučují pravidelný servis minimálně jednou ročně.
Kování je samohybný mechanizmus ovládaný nejčastěji klikou nebo táhlovým ovladačem a vzhledem k četnosti otevírání a zavírání oken dochází vlivem třecích sil k opotřebení a tím i k postupnému rozštelování kování a pantů. Na základě těchto úkonů dochází k svěšení nebo zkřížení okenního či dveřního křídla.
Pravidelným servisem oken a balkónových dveří předchází naši klienti nákladným investicím, které vyžadují opravy či výměny kování.

Ceník servisní prohlídky oken a balkónových dveří včetně zjištění závad u bytových jednotek:

 1 kk ( 1+1 ) ............ 1.160,-Kč

2 kk ( 2+1 )............ 1.460,-Kč

3 kk ( 3+1 ) ........... 1.760,-Kč

4 kk ( 4+1 ) .......... 2.060,-Kč

5 kk ( 5+1 ) .......... 2.360,-Kč

Doprava ................  460,-Kč

Ceny jsou uvedené včetně DPH 12%.

Ceník je platný od 15. 12. 2023